Branże
Lingua Lab > Branże > Strony internetowe
Strony internetowe

Myśl globalnie, działaj lokalnie… A może chcesz sięgnąć po więcej? Specjaliści z Lingua Lab zadbają, żeby Twoje wejście na nowe rynki zagraniczne zakończyło się miękkim lądowaniem.

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu tłumaczenia stron internetowych oraz ich lokalizacji.

 

Tłumaczenia stron www wykonują w Lingua Lab profesjonalni tłumacze – to nasi najlepsi Native Speakerzy, posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu dziedziny tłumaczenia. Dzięki temu dostosujemy treść Twojej strony internetowej do kontekstu kulturowego danego kraju i terminologii właściwej dla branży, w której działa Twoja firma.

 

A może działasz z rozmachem i potrzebujesz tłumaczenia od razu na kilka języków? Nie ma problemu.

Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich i wybranych pozaeuropejskich a projekty wielojęzyczne realizujemy dla naszych klientów na porządku dziennym.

 

Co ważne, jesteśmy firmą mocno zinformatyzowaną. Zlecając nam tłumaczenie swojej strony internetowej, nie musisz ponownie angażować webmastera. Zależnie od tego, w jakiej technologii została zbudowana strona, nasi inżynierowie oprogramowania zabezpieczą odpowiednio jej kod źródłowy i oddzielą od tekstu do tłumaczenia. W praktyce zostanie więc do wykonania tylko zaimportowanie przetłumaczonych tekstów na stronę!

 

Jeśli sobie życzysz, zajmiemy się także testowaniem nowej wersji językowej Twojej witryny – Ty zajmij się nowymi klientami, których zdobędziesz na interesującym Cię rynku a my zajmiemy się komunikacją w interesującym Cię języku obcym.

 

Co przetłumaczymy?

  • pełną treść Twojej strony internetowej,
  • portale branżowe,
  • Twój sklep internetowy,
  • firmowego bloga, forum czy treści umieszczone w social media np. na Facebooku,
  • Twoją ofertę umieszczoną na stronie internetowej, niezależnie od tego, jak dużo szczegółów zawiera,
  • specyfikacje techniczne i certyfikaty Twoich produktów, które przedstawiasz na stronie swoim potencjalnym klientom,
  • teksty marketingowe i slogany reklamowe wymagające „lekkiego pióra”,
  • formularze kontaktu, rezerwacji czy wsparcia klienta,
  • aplikacje, prezentacje, materiały audio i wideo widniejące na Twojej firmowej www.

 

Przetłumaczymy Twoją stronę www na dowolny język – z naszą pomocą możesz pokazać całemu światu, że jesteś najlepszy w swojej branży! Zespół profesjonalistów biura tłumaczeń Lingua Lab jest gotowy do pracy – skontaktuj się.

 

Zapraszamy po profesjonalne tłumaczenia stron internetowych. Jeśli sobie życzysz, możemy wykonać bezpłatne, krótkie tłumaczenie próbne, abyś sprawdził w praktyce jaką jakość gwarantujemy.

Bezpłatna wycena

Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, wyślij wiadomość na info@lingualab.pl lub zadzwoń – Warszawa: (+48) 22 379 79 41 lub Kraków: (+48) 12 350 59 20.
Twój czas jest dla nas cenny! Odpowiadamy błyskawicznie.

Dane osobowe
Usługa:
–––